Červen 2016

Zpátky na blond?

18. června 2016 v 23:11 | Michaela Cheetah |  MINE
Ahoj holky, chtěla bych od vás poradit... Rozmýšlím se totiž, jestli mám jít zpět na blond - teda blond melíry.
Před třemi roky jsem si totiž dávala melír poprvé a chytil mi úplně do žluta, pak to sluníčko vyšisovalo, ale po několika aplikování se mi vytvořila celkem pěkná barva a pěkné světlé melíry.
Když jsem si melír každý měsíc doplňovala, měla jsem vlasy čím dál víc zničené a vysušené. Vypadávaly mi a cuchaly se.
Bohužel, teď bych se o ně starala mnohem lépe. Nepoužívala jsem moc kondicionéry a tak jsem je měla hrozně nezdravé.

Byla jsem nešťastná z toho, jak mi vlasy vypadávaly při rozčesávání, představila jsem si, že mi snad vypadají všechny vlasy a že budu plešatá. Už jsem to dál nechtěla. Obarvila jsem si vlasy na hnědo a po několika měsících se mi barva vymyla a zůstala mi má přírodní barva. Tedy pár pramínků mám světlých, protože pořád pod barvou je blond melír. Vlasy se mi alespoň trochu daly do pořádku.

Pořád jsem koukala na staré fotky, kde jsem měla melíry. A uvědomila jsem si, že ve světlých vlasech jsem se prostě cítila lépe. A tak se rozhoduji.. mám jít opět do blond melírů?
- samozřejmě že na vlasy jsem si už koupila kondicionéry i vyživující masky na suché a poškozené vlasy a dokonce i šampon silver proti žlutým tónům.


Výdrž make-upu celý den

18. června 2016 v 20:07 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Znáte ten pocit, když se ráno nalíčíte, než jdete do školy nebo kamkoliv jinak a k večeru cítíte, jak máte rozmazané obočí, slezlý make-up, pudr, tvářenku či rozmazanou řasenku? Mám pro vás skvělý produkt, který udrží pleť matnou a make-up krásný až do večera.

Co říká o spreji výrobce?Ve svém portfoliu má Make-up Revolution na výběr fixační spreje dva. Jeden slibuje dlouhotrvající životnost make-upu, druhý potom dlouhotrvající matný vzhled.

"KONEC lesku...naopak...MATNÝ VZHLED po celý den! NOVÝ MATUJÍCÍ FIXAČNÍ SPREJ ti k matu pomůže! Sesterský matující fixační sprej pomáhá odvádět lesk, zaručuje matný vzhled tvé tváři a udrží tvůj celkový makeup na místě, bez rozmazání a vyblednutí. Nastříkej a těš se z 12 hodin neměnného vzhledu!"

Cena: 249,-

journey from practice

11. června 2016 v 23:09 | Michaela Cheetah |  FASHION

journey from practice

Přeji krásnou sobotu!
Po návratu do školy po měsíci mám zase co dělat. Celý květen jsem měla praxi v mateřské školce a od školy jsem si úplně odvykla.
Dlouhý týden mám zasebou a tak se snažím si odpočinout a užít si alespoň víkend, ikdyž jsem se dnes celý den věnovala hudebním nástrojům kvůli zkouškám, které mě čekají v pondělí. Tyhle poslední týdny školy jsou fakt náročné.
A tak jsem si prohlížela fotky v mobilu, které mám ještě focené právě z května, když jsem chodila domů po praxi, tak mě napadlo, že bych sem dala nějaké fotky. (ještě ne v nejlepší kvalitě, ale už brzy to bude super)
Snad vám to nebude vadit. :)