Vychytávka s kostkou ledu

15. července 2016 v 0:17 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Stále tu na blogu jsem a Vy také, moc vám děkuju za dnešní návštěvu, je Vás tu celkem dost!
Řekla jsem si, že když je tu online několik lidí, tak že ještě napíšu nějaký článek a už taky půjdu spát :)
- Určitě každá z nás toužíme po dokonalé pleti. Žádné vrásky, pigmentové skvrny a tmavé kruhy pod očima.
Naštěstí existuje skvělý pomocník, který vás neobere o peníze.

Terapie kostkami ledu pomáhá zmenšovat póry a kontrolovat produkci kožního mazu. Také zabraňuje předčasnému stárnutí a vzniku vrásek. Pravidelné používání ledových kostek dodá vaší pleti zdravý lesk, takže budete vypadat svěže i bez make-upu. Pozor! Tento způsob není vhodný pro ty z vás, které mají velmi jemnou pokožku.
Jak používat kostky ledu
Vezměte si kostku ledu a masážními pohyby jemně a rychle potírejte obličej, krk a dekolt. Netlačte na obličej a vyhýbejte se okolí očí, protože tato oblast je velmi jemná a citlivá. Po ledové masáži si pleť neotírejte, ale nechte ji volně uschnout.
Postup výroby ledových kostek
K přípravě ledových kostek se doporučuje používat minerální vody, namísto obyčejné vody z vodovodu. Pro omezení vzniku vrásek vyzkoušejte použít zelený nebo černý čaj. Čaje obsahují velké množství antioxidantů, které pomáhají zpomalit proces stárnutí. Pár kapek citrónové šťávy přidané do bylinkového čaje vám pomůže eliminovat tmavé skvrny na pleti.
Způsob 1: Do nádobky na led nalijte minerální vodu a nechte zmrazit.
Způsob 2: K minerální vodě přidejte ještě lžíci citrónové šťávy, rozdělte do nádobek a zmrazte.
Způsob 3: Uvařte šálek vody a přidejte květy heřmánku. Převařte, po vychladnutí přeceďte a později nalijte do nádobek a zmrazte. Tuto alternativu můžete udělat i s černým čajem. Pozor! Zelený čaj nesmí vřít.
Způsob 4: Do minerální vody nebo studeného bylinkového čaje přidejte půl čajové lžičky olivového oleje, či jakéhokoliv jiného oleje (mandlový olej, avokádový olej, sezamový olej nebo olej z pšeničných klíčků) a následně tekutinu zmrazte. Pak kostky aplikujete na váš obličej a krk před nanesením make-upu. Kostky vaši pleť změkčí a připraví ji na hladké nanesení make-upu i bez použití krému.
Co nejvíce pomáhá vaši pleti?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama