Honolulu bronzer W7 cosmetics

25. září 2016 v 12:52 | Michaela Cheetah |  BEAUTY

Ahoj holky tak jsem tady opět po delší době a přináším vám i novou recenzi na Honolulu bronzer od značky W7 cosmetics.
Jaký je? Chtěly byste ho vyzkoušet? Slyšely jste už o něm?


Takhle jsem vždycky koukala na různé tutorialy na youtube nebo četla články od různých blogerek a všímala jsem si, jak každý používá na konturování bronzer Hoola od Benefitu.
Říkala jsem si, že bych ho hrozně chtěla a chtěla bych ho vyzkoušet, jelikož si ho hodně slečen chválily.

Ta krabička a celkově to balení je tak moc kouzelné a roztomilé.
Když jsem se ale podívala na internetu na cenu bronzeru Hoola od Benefitu, spadla mi pusa. :D
Myslela jsem, že bude stát nějakých 300,- ale cena je 829,- říkala jsem si, jak je to možné a tak drahé, ale samozřejmě, že si zaplatíte jen za značku, jak to tak bývá.
Když jsem si ale zase po měsíci dělala nákup na notino.cz , tak jsem si vybírala nějaký bronzer a narazila jsem na Honolulu bronzer W7 cosmetics.
Říkám, jé to je krásné balení, skoro jako HOOLA bronzer od Benefitu.
Když jsem produkt rozklikla, divila jsem se ceně.
Stál jen 154,- chápete to? Vím, že značka W7 cosmetics není tak populární, jako Benefit, ale já si prostě myslím, že na tom vůbec nezálěží, protože ta kvalita je určitě velmi podobná. Já jsem bronzer od Benefitu neměla, tak nemohu soudit a porovnávat. Ale já si opravdu myslím, že je to stejné, nebo alespoň dost podobné.
Jak vidíte, tak krabička je hodně podobná, akorát má jinou barvu a nápis Honolulu místo HOOLA.
Možná, že mi i tohle příjde hezčí, roztomilejší a hlavně za krásnou cenu.
Takže podle mě, jestli také chcete vyzkoušet nějaký takový pudrový bronzer, tak ušetřete a kupte si tenhle od W7 Cosmetics.
Určitě je lepší, koupit si tenhle bronzer a ještě něco k tomu, než nějaký drahý, který je na tom kvalitně úplně stejně, jako ten levnější. Tento produkt najdete zde: HONOLULU BRONZER W7 COSMETICS
A jak už u mě víte, tak já docela umím nakupovat kosmetiku levně, žádné předražené věci. A na parfums.cz mají výborné ceny, to už taky víte. Takže, neváhejte.
Jak vidíte, tak produkt není testován na zvířatech, což je velké plus. A že já jsem proti tomu, nemám ráda když kosmetiku testují na zvířatech. Je to proti mé srsti.
Takže za to jsem opravdu ráda.
A neříkejte, že to není roztomilé!
To teda je! Je to nádherná, sladká, růžová otevírací krabička, ve které je suprový bronzer a k tomu je přiložený tenhle mini hebký štěteček.
Toto balení mi přijde moc roztomilé ale i luxusní.
Na fotce barva bronzeru vypadá asi příliš tmavě, ale není. Podle mě je to prostě přirozená barva na zvýraznění lícních kostí, vykonturování nosu a čela.
Já nejdříve na mini štěteček nanesu trochu bronzeru a poté jej nanesu pod mé lícní kosti. Výhoda tohoto štětečku je, že je takový rovnoměrný a při nanášení bronzeru čáru nemáte kostrbatou, ale krásně rovnou.
Při nanesení bronzeru to vypadá rovně a nepřirozeně a tak si vezmu ještě normální štětec na tvářenku a bronzer tak více rozblendím.
Tak to by bylo vše pro můj pocit z bronzeru Honolulu a snad jsem vám tím i dokázala, že není důležité, kupovat si jen drahou kosmetiku. Alespoň pro mě je to super pocit, že takhle ušetřím. :-)
Mějte se krásně a zanechte komentář, jaký na to máte názor. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama