FREEDOM rtěnky

26. prosince 2016 v 13:55 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Milé krásky, zdravím vás a doufám, že jste si užily Štědrý den naplno a dostaly krásné dárečky, ikdyž na dárcích vůbec nezáleží. Já jsem se měla krásně, byla jsem šťastná, že jsme byla celá rodina pohromadě a užívali si zábavný večer.
Dnes tu pro vás mám článek s recenzí, jelikož tu nebyl celý prosinec a tak to musím ihned napravit!
Jak jste na tom s rtěnkami? Já jsem je nikdy nepoužívala a ani mě nějak extra nelákaly, pokaždé jsem měla nějakou špatnou a se špatným odstínem a většinou jsem stejně používala jen lesk na rty a veškeré balzámy na popraskané rty.
Teď jsem si ale řekla, že se mi rtěnky na ostatních slečnách moc líbí, tak že také nějakou vyzkouším. Líbí se mi takové ty tmavší odstíny, než světlejší. A tak jsem si sedla k počítači a na Notino.cz jsem vyhledávala rtěnky od jakých koliv značek. Samou dobrou chválu jsem ale slyšela na rtěnky od značky FREEDOM a tak jsem se i já po nějakých podívala. Vybrala jsem si dvě.
Samozřejmě, Vánoce a k tomu prostě červená barva patří. Tak jsem si vzala jednu červenou, na nějaké to vánoční líčení.
Konkrétně se tahle rtěnka jmenuje 109 Red Wine a myslím si, že je nádherná. Její barva mi připomíná spíše malinu a není tak tmavá.
Konzistence je krémová, krásně se roztírá a na rtech je příjemná. Myslím, že pro mě skvělá koupě.
Tady můžete vidět krásnou malinovou barvu. :-)
A jako další jsem zvolila barvu takovou do hněda, která se mi už delší dobu hrozně moc líbila. Pigmentace je opět boží.
Konkrétně se jmenuje 115 Mannequin a mám k ní stejný vztah jako k té předešlé. Krásně se roztírá, rty hydratuje a vypadá opravdu božsky. Hodí se snad ke každému líčení. :-)
Řekla bych, že se přidávám k těm, co jsou z Freedom rtěnek absolutně nadšení, protože i mě rtěnky moc vyhovují a stojí jen 47 Kč.
Přeji vám krásný zbytek dne.:-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama