Březen 2017

Proč používat podkladovou bázi pod make-up?

25. března 2017 v 18:52 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Chcete, aby váš make-up vypadal dokonale celý den a noc, ale nevíte, jak toho docílit? :)
Pokud ještě nepoužíváte podkladovou bázi, věřte, že po prvním použití už se jí nebudete chtít vzdát.
Proč používat podkladovou bázi?
Podkladová báze není důležitá jen proto, aby líčení vydrželo co nejdéle, ale je také důležitým prostředníkem mezi vaším hydratačním krémem a make-upem. Odděluje tyto dvě struktury od sebe a zároveň vytváří hladký povrch pro make-up, který na něj lehce přilne a vydrží tak mnohem déle, než je tomu bez použití báze.
Toto se děje kvůli tomu, že hydratační krém do sebe během dne absorbuje většinou z naneseného make-upu a ten se postupně vytrácí.
Jak používat podkladovou bázi?
Než vůbec začnete nanášet jakýkoli make-up, pleť nejdříve hydratujte. Hydratační krém byste měly použít alespoň 15 minut před tím, než začnete nanášet make-up, aby se všechen krém do pokožky krásně vstřebal a netvořil pak mastný povrch.
Poté naneste malé množství báze na hřbet ruky a odtamtud nanášejte produkt na obličej podobně, jako jste nanášela krém. Začněte od středu obličeje a postupujte až k vlasové linii. Nezapomeňte na oblast dolní čelisti a krku. Pak už jen nanesete make-up a vaše pleť bude vypadat dokonale po celý den i noc.

NYC tekutý make-up

16. března 2017 v 18:50 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Ahoj krásky, po dlouhé době jsem tu a také další recenze. Dnes o NYC SMOOTH SKIN ALL DAY LONG make-upu, který jsem objednávala před delší dobou a musím vám říct, že je to jeden z nejlepších make-upů, který jsem zatím měla.
Seženete ho v drogeriích Rossmann nebo na internetových e-shopech Notino.cz
Každému vyhovuje něco jiného a každý má pleť jinou. Takže je dost možné, že někomu vyhovovat může, a někomu ne.
Začnu balením, jako vždycky. Je jednoduché, není ničím přehnané a líbí se mi, že tyto make-upy mají tzv. pumpičku, takže make-up nemůže vytéct, narozdíl od make-upů v tubě.
Samotná konzistence makeupu je velmi příjemná a jemná.
Díky konzistenci se makeup velice snadno roztírá a nanáší a také se dá skvěle vrstvit. Vrstvení by asi ocenili spíše ty z vás, které mají problematickou pleť, protože jinak si neumím představit, že by nestačila tenká vrstvička pro vyšší střední krytí. Já dávám makeupu opravdu velmi málo a už v té tenoučké vrstvě kryje skvěle.
Měl by vydržet 14 hodin... To jsem tedy fakt nepočítala, ale takových 9 hodin vydrží určitě. Nedrolí se a ani nedělá na obličeji mapy. Odstín mám Classic Ivory, který mi sedí, řekla bych, že dobře. Ikdyž v létě si asi budu muset používat tmavší, abych nevypadala moc bledě, když budu opálená, že?
Velkým plusem je i cena, myslím, že se nepohybuje nějak vysoko, na tak dobrý makeup. /94,-/
Jaký používáte vy?

Maybelline - gelové oční linky

5. března 2017 v 19:29 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Ahoj krásky, dovolte mi, abych vám představila moji top beauty novinku, kterou už jen tak nepustím a tou jsou gelové oční linky od Maybelline.
Máte se značkou Maybelline nějaké zkušenosti? Já měla jen řasenku a byla jsem celkem spokojená, ale teď jsem slyšela samé chvály na gelové linky a tak jsem je chtěla také vyzkoušet, jelikož já si oční linky dělám hrozně ráda.
Linky mají vydržet 24 hodin a co je skvělý - je k nim přiložený i štěteček. Ale co jsem slyšela, tak přiložený štěteček prý nestojí úplně za nic.
To si já ale nemyslím, protože když jsem linky zkoušela, tak jsem použila i štěteček a přišel mi naprosto skvělý. Linky se mi s ním malovaly nádherně a povedly se mi hned na poprvé, nemusela jsem je smazávat a znovu je několikrát dokreslovat. Se štětečkem jsem já osobně spokojená moc.