Červenec 2017

Jaká je voňavka Guess?

27. července 2017 v 21:28 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Ahoj krásky, dříve, než vám tu začnu povídat o tom, jak je tahle voňavka skvělá, tak bych vám nejdříve chtěla představit značku. (kdyby někdo nevěděl)
Guess je americká módní značka, která je známá především svými oděvy vyznačující se vysokou kvalitou, silným slovem v určování trendů a kreativním marketingem. Neméně úspěšné jsou ale i módní doplňky, hodinky a šperky a v neposlední řadě parfémy.
První parfém uvedla značka Guess na trh v 80. letech ve spolupráci s Revlonem, později začala spolupracovat s Coty. Parfémy Guess jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní jako Honorine Blanc, Claudette Belnavis či Ellen Molner. Značka Guess, působící dnes ve více než 80 zemích světa, se vyznačuje kombinací lásky k americkému západu s evropskou senzitivností a je symbolem mladistvého, sexy a dobrodružného životního stylu.

Velká letní soutěž o voucher v hodnotě 5000 Kč!!!

24. července 2017 v 18:09 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Krásky, chci vás pozvat na letní soutěž #SummerYourself, kterou jsme ve spolupráci vytvořili s eshopem Notino.cz
Experimentujte se styly, barvami a péčí o tělo a vlasy a odhalte světu všechny své letní já! Nyní je ten správný čas vyzkoušet si jakýkoliv look, po kterém jste vždy toužily. Dejte na svůj Instagram dva rozdílné letní looky a ukažte světu, že můžete být jiná, ale jste to pořád vy!
Vytvořte obrázkovou koláž nebo carousel s více fotkami za sebou a ukažte nám, že toto léto můžete být kým chcete. Chcete-li se do #Summeryourself soutěže zapojit, přidejte dva hlavní hashtagy - #summeryourself a #notinocz. Své looky sdílejte do 13.8. a na závěr vybereme jednu z vás, která získá luxusní voucher na 5000 Kč!
Pokud vás nenapadá žádné letní líčení, nechte se inspirovat zde.
Tak neváhejte a určitě se do soutěže zapojte!!!

Procházka na Hůrku

14. července 2017 v 22:28 | Michaela Cheetah |  MINE
Ahoj všichni :-)
Jak si užíváte prázdniny? Doufám, že si je užíváte na 100%, protože to zase uteče strašně rychle a hezké zážitky jsou potřeba.
Já si je zatím nijak moc extra neužívám, jsem ráda, že mám klid pro sebe a tak občas někam zajdu, znáte to. To počasí je teď nějaké chladné, tak nevím, kdy se půjdeme někam vykoupat.
Zrovna včera jsme s přítelem říkali, že bychom se mohli nějak projít a nafotit nějaké pěkné fotky a uvědomili jsme si, že u nás v České Lípě udělali novou menší rozhlednu Hůrku, kde je vidět pohled na celé město z výšky. Myslím, že to udělali moc hezky a taky je fajn, že jsem se tam už konečně podívala.
A kde už jste byli vy? :-) Fotky: Matěj Vondra Photography
Ikdyž je to výhled spíše na sídliště a paneláky, ale i tak si myslím, že je to krásný. :-) No a pardón za fotky

Tak si užívejte krásné prázdniny ať máte hodně zážitků! :-)

NATURALIUM tělové mléko

10. července 2017 v 22:05 | Michaela Cheetah |  BEAUTY
Ahoj holky, už jste slyšely o značce Naturalium? Já myslím, že se značka dostala snad úplně všude. Ale kdyby tu někdo nevěděl, tak vše uvedu do pravé míry.
Značka Naturalium, patřící do portfolia španělské společnosti Beauty Emotions, dodává na trh prvotřídní kosmetické přípravky. Každý jeden z nich odráží její touhu po jednoduchosti a návratu k přírodě. Produkty Naturalium se proslavily především díky svým okouzlujícím vůním, které oživují dávno zapomenuté vzpomínky a vyvolávají silné pozitivní emoce.V této souvislosti je třeba zmínit, že nabídka značky Naturalium zahrnuje několik tematických řad - například kokosovou, mangovou a další. Výrobky značky Naturalium se snadno aplikují a rychle působí. Kosmetika Naturalium je velmi účinná a bezpečná.
Bez zajímavosti jistě není ani skutečnost, že společnost Beauty Emotions podporuje neziskovou organizaci NGO World Vision, která se snaží pomáhat dětem trpícím chudobou. Značka Naturalium jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí podtrhnout svou jedinečnost a osobitost, shánějí kvalitu za rozumnou cenu a rádi přispívají na dobré věci.
Já konkrétně jsem si vybrala tělové mléko s vůní manga.
Popravdě jsem ani nevěděla, jestli mi vůně manga bude vonět a vyhovovat. Proto jsem byla zvědavá, když mi tělové mléko přišlo, jak bude vonět. Ale byla jsem nadšená. Je to úžasná vůně a hlavně jak dlouho vydrží na těle! Věřím tomu, že všechny vůně jsou úžasné. Ale nevím, jestli budu chtít vyzkoušet i jinou - mango je vážně úžasné.
V jejich složení naleznete výtažky z arganu, mandlí, bambucké máslo a další osvědčené ingredience. Její pravidelné používání navíc rozhodně nezruinuje váš finanční rozpočet. Seženete ve vybraných drogeriích nebo Notino.cz
A hlavně! Víte na co jsem byla nejvíce zvědavá? Vždy, když jsem se po koupeli namazala jakým koliv mlékem, tak to bylo tak nepříjemné, protože to děsně lepilo a v peřinách mi to vůbec nebylo příjemné. Takže na tohle jsem byla opravdu zvědavá, jestli to bude úplně stejné, jako ty předchozí. Mléko nezklamalo, je super i když se s ním namažete. Úplně příjemné a voňavé. Opravdu jsem s ním spokojená a za tu cenu? Fakt vám ho můžu jen doporučit.
Navíc vyživuje pokožku díky vitamínům E a B5. Neobsahuje parabeny, barviva, ftaláty a fenoxyetanol. Pro všechny typy pokožky.
Naturalium voní jako opravdu čerstvé ovoce. Budete k nakousnutí!

Video | Vlog, slavnosti 2017

4. července 2017 v 20:04 | Michaela Cheetah |  YOUTUBE
Ahooj, zdravím vás všechny u mého dalšího článku. Dnešní článek bude opět trochu netradiční, protože tu pro vás mám slibované video, na které jsem se tak těšila. Pořád mám co vylepšovat, ale dost mě to baví, takže se můžete těšit zase na nějaké další video, které bude ještě lepší, než tohle. Předem mne prosím omluvte za všecny problémy a nedostatky, které ve videu najdete.. Přece jenom, každý nějak začít musí :-)
Tak už dost okecávání a snad se vám video bude alespoň trochu líbit!


Buď svá, originální a odlišná

1. července 2017 v 19:53 | Michaela Cheetah |  FASHION
Tímto článkem a outfitem chci hlavně říct a poukázat na to, že každý máme právo na to, co se nám líbí a co MY chceme nosit. A že se to, co se líbí vám, nelíbí někomu jinému, vás neovlivní. Jste tady VY, tady a teď, nikdo jiný, žijete hlavně pro to, co má pro vás smysl. Kde je napsáno, co se smí a co ne? Kde je napsáno to, v čem člověk může nebo nemůže vyjít? Každý si žije svůj svět a v žádným případě se nenechte zmanipulovat davem! Proto si říkejte: "BUĎ SVÁ, ORIGINÁLNÍ A ODLIŠNÁ"!
Proto dnes přidávám takový outfit, který se mi opravdu líbí a nebála jsem se v něm vyjít ven mezi lidi. Protože jsem svá. Protože si myslím, že na něm není nic špatného. Protože to je to, co se líbí mně.