MINE

PŘESMĚROVAT NA NOVÝ WEB!

14. srpna 2017 v 22:00 | Michaela Cheetah
Krásky.. můj poslední příspěvek do rubriky MINE je zároveň i posledním příspěvkem, který se na tomto blogu zobrazí.
Chci poděkovat všem, co můj blog pravidelně navštěvovali, komentovali a podporovali.

Mám pocit, že je čas posunout se dál, protože orientace na blog.cz se stala méně úspěšným, než když jsem s blogem začínala.
A tak vám chci představit můj NOVÝ WEB, se kterým jsem spokojená a snad budete i VY, jelikož je mnohem přehlednější a pro mě i mnohem profesionálnější. Zkrátka, stala jsem se fanynkou stránky Blogger.com

A tak neváhejte a navštěvujte i můj blog nový, všechny články co jsou tady, jsou i na NOVÉM WEBU.
Adresa blogu je stálě stejná, jen je v koncovce blogspot.cz - michaelacheetah.blogspot.cz
Doufám, že se budete bavit i nadále!

Procházka na Hůrku

14. července 2017 v 22:28 | Michaela Cheetah
Ahoj všichni :-)
Jak si užíváte prázdniny? Doufám, že si je užíváte na 100%, protože to zase uteče strašně rychle a hezké zážitky jsou potřeba.
Já si je zatím nijak moc extra neužívám, jsem ráda, že mám klid pro sebe a tak občas někam zajdu, znáte to. To počasí je teď nějaké chladné, tak nevím, kdy se půjdeme někam vykoupat.
Zrovna včera jsme s přítelem říkali, že bychom se mohli nějak projít a nafotit nějaké pěkné fotky a uvědomili jsme si, že u nás v České Lípě udělali novou menší rozhlednu Hůrku, kde je vidět pohled na celé město z výšky. Myslím, že to udělali moc hezky a taky je fajn, že jsem se tam už konečně podívala.
A kde už jste byli vy? :-) Fotky: Matěj Vondra Photography
Ikdyž je to výhled spíše na sídliště a paneláky, ale i tak si myslím, že je to krásný. :-) No a pardón za fotky

Tak si užívejte krásné prázdniny ať máte hodně zážitků! :-)

DAY 31 - I WISH YOU...

31. prosince 2016 v 11:00 | Michaela Cheetah
Krásné dopoledne krásky, je to tady. 31. prosince, poslední den v roce.
Chtěla bych vám popřát šťastný nový rok.:-) Přeji vám hodně toho štěstí, aby jste měly kolem sebe lidi, které máte rády a vedle kterých se cítíte vyjímečně. Chtěla bych slečnám co píšou blog popřát co nejvíce úspěchů a hlavně čtenářů a čtenářek. Ať je pro vás rok 2017 ještě lepší, než byl tento.
Mějte krásný zbytek dnešního posledního dne a pořádně si ho užijte ♥

Kde mě najdete?

26. prosince 2016 v 16:13 | Michaela Cheetah
Ahoj krásky, chtěla jsem vám oznámit, že jsem si založila vlastní facebookovou stránku, na které mě můžete sledovat a nejen mě, ale i mé nové příspěvky nebo odkazy na nové články.
Nechtěla jsem vám sem zadávat můj osobní facebook profil, jelikož si tam přidávám jen lidi, které opravdu znám. Přišlo mi to jako skvělý nápad co se týče veškerých vašich dotazů a otázek. Na stránku můžete dát to se mi líbí a začít tak sledovat mé příspěvky. Také mi můžete psát zprávy, ptát se na to, co vás zajímá nebo byste chtěly vědět a na všechny vaše dotazy vám ráda odpovím.
Odkaz na stránku najdete TADY.
Těším se na vaše dotazy, mějte se krásně a užívejte si krásné svátky! :-)

DAY - 24!

24. prosince 2016 v 6:55 | Michaela Cheetah
♥ Dobré ráno krásky. Právě jsem se probudila a chtěla jsem vám napsat pár milých slov. Doufám, že pod stromečkem najdete ty nejlaskavější dárky, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Také doufám, že si večer užijete s rodinou a s těmi nejbližšími, které máte rády.
Ten nejočekávanější den v roce je tady a budeme na něj čekat zase rok. Vánoce jsou jedny z nejkrásnějších chvil a okamžiků v roce, tak si užijte dnešní den plný radosti a očekávání. ♥

Vánoční soutěž ukončena

21. prosince 2016 v 6:21 | Michaela Cheetah
Dobré ráno krásky, tímto článkem bych vás chtěla informovat o vánoční soutěži, která byla ukončena dne 20. 12. a chtěla bych pogratulovat výherkyni k její výhře dárkového poukazu na nákup v notino.cz v hodnotě 700 Kč.
Kód najdeš ve svém emailu, na který jsem tě o tvé výhře informovala.
Přeji Ti krásné Vánoce a nakupování.
A vy, ostatní slečny, co jste nevyhrály, nebuďte smutné, protože po Vánocích pro vás chystám další soutěže!
Mějte krásný středeční den.♥

"BLOGMAS" - DAY 4-13

13. prosince 2016 v 19:24 | Michaela Cheetah
Ahoj krásky, zdravím vás po delší době a jsem tu opět s dalším "blogmasem".
Jak se těšíte na Vánoce? Také se už nemůžete dočkat na to volno a pojídání cukroví u pohádek a společných chvil s těmi nejbližšími? :-) Já moooooc...
Jak jsem psala, blogmas nebude každý den, jelikož není tolik času na sezení u počítače a psaní článků. Dnes tu mám pro vás ale blogmas od 4. do 13. prosince a ukážu vám, jaké fotky jsem za tu dobu nafotila :-)
Mám pro vás připraveno spoustu článků a dokonce i videí, už se nemohu dočkat, až je sem dám :-) nechte se překvapit... snad vás nezklamu.
A teď už zpět k dnešnímu článku.
Začnu asi mými novinkami - rtěnky od FREEDOMU a co vám budu povídat.. jsem mile překvapená! Chystám článek i swatch :-)

Jako další tady mám balzám na rty od Labella s příchutí malin ♥

"BLOGMAS" - DAY 1-3

3. prosince 2016 v 21:34 | Michaela Cheetah
Krásný večer krásky, rozhodla jsem se pro letošní rok udělat tzv. "blogmas". Je to edice vánočních článků, které se týkají daného dne. Bohužel jsem si vědoma toho, že za tech 24 dnů do Vánoc určitě nějaký den vynechám, protože ne pokaždé budu mít čas psát články kvůli škole.
Jak vidíte, tak už je 3. prosince a já už vynechala 2 dny.
Tyto články budou samozřejmě o den později, abych je stihla nafotit a připravit. Budou to spíše menší informativní články a také plánuji nějaký vánoční DIY a líčení.
Abych doplnila ty 2 dny co jsem vynechala, tak začnu asi jedním hodně dobrým obchodem s dekorací, oblečením, nádobím...
A ano, je to PEPCO. Já tomu stejně říkám pepčo, ale pokaždé, když do toho obchodu vejdu, jsem uchvácena. Miluji to tam a mohla bych tam strávit třeba celý den. Haha :-D
1. prosince jsem tam byla s mamkou, nakupovaly jsme a byly jsme tam docela dost dlouho. Odcházely jsme s plnými taškami a nakoupily jsme vánoční dekorace, nádobí, nějaké oblečení a hračky.
Ty ceny jsou neuvěřitelné a právě proto se tam budu ráda vracet. Já jen doufám, že pepčo bude pořád na stejné úrovni, jako je teď.
Samozřejmě, že jsem vám z toho něco málo zdokumentovala.
Co vy a Pepco? :-)

Random

22. listopadu 2016 v 18:53 | Michaela Cheetah
Ahoj slečny, chci vám říct, že ještě stále se můžete zapojit do soutěže, která běží až do poloviny PROSINCE :-)
A protože tu dlouho nebyly nějaké fotky z mého života, tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o můj sobotní výlet do Liberce s mým přítelem.
Kdyby třeba někdo neměl tu příležitost se tam jet podívat, tak jsem vám to nafotila a mají tam úplně úžasnou Vánoční výzdobu! Tak pokud máte zájem, rozklikněte článek a podívejte se na pár krásných fotek. :-)

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

18. listopadu 2016 v 18:35 | Michaela Cheetah
!!! VÁNOČNÍ SOUTĚŽ !!!
Vážení, dnes pro vás mám připravenou příjemnou pozornost, tak neváhejte, pojďte se zapojit do této soutěže a vyhrajte dárkový poukaz v hodnotě 700 Kč na nákup jakékoliv kosmetiky z eshopu Notino.cz

Stačí splnit jednoduché podmínky:
1. Být pravidelným čtenářem tohoto blogu
2. Sledovat parfums.cz - teď už N*****.cz na instagramu a facebooku
3. Sledovat můj instagramový profil

OTÁZKA PRO SOUTĚŽÍCÍ:
,,Jaký je nový název bývalého eshopu parfums.cz?"

!!! Správné odpovědi pište do komentářů a nezapomeňte zanechat také e-mail, na který vás budu v případě výhry kontaktovat !!!
Hodně štěstí!

Drážďany, PRIMARK

9. listopadu 2016 v 13:56 | Michaela Cheetah
Ahoj krásky! Už jste někdy byly v PRIMARKU? Já jsem byla teď poprvé v Drážďanech s kamarádkami a navštívily jsme PRIMARK a hlavně? Co? Mekáč. Ano, zdravé jídlo, které máme mooooc rády. Jel s námi teda i můj přítel, aby nás bylo pět.
Ale teď k věci... myslela jsem, že pokoupím více, ale bylo to jen takové okouknutí a tak, jestli se to vyplatí i příště...
Kamarádky teda nakoupily, myslím, že slušně. Já si teda koupila jen džíny, a zimní čepici. Ale i tak jsem byla ráda, protože jsem si tam jela hlavně vybrat kalhoty.
A jak jsou na tom ceny? Kalhoty se pohybují okolo 8 - 16 eur, čepice mě stála 4 eura a to jsem ještě nakoupila něco domů sourozencům a babičce. Malým sourozencům jsem koupila taková krásná dětská trička s obrázky a jedno tričko mě vyšlo na 2 eura což si myslím, že je skvělá cena. A hlavně jsou hrozně roztomilá a dětem se líbí.
Co z toho plyne... pojedu před Vánoci nakupovat?
Tak já bych řekla, že ceny jsou skoro stejné jako tady, ale mají třeba velký výběr kalhot, což se mi líbilo. A to jsem ještě nemluvila o dekoraci. Dekorace do bytu tam mají spousty, jak svíčky, tak všechny ostatní dekorativní výrobky a ceny se pohybují okolo 2 - 30 eur.
Ale řekla bych to takhle, pokud budou mít před Vánoci nějaké bombové ceny, tak tam určitě zajedeme. A nejvíce se těším na krásné vánoční a vyzdobené Německo i s primarkem. Každý rok to tam mají nádherné.
A co vy? Už jste někdy byly v primarku? Co jste si tam nakoupily a jaké byly ceny?

S kamarádkami ♥
Na první fotce jsem s Týnou. zde je její blog: Kristynachd

Co je nového?

6. listopadu 2016 v 16:15 | Michaela Cheetah
Ahoj, přeji vám pěkné nedělné odpoledne, ikdyž trochu pochmurné odpoledne, zatažené a smutné, jelikož je neděle a zítra opět pondělí a celý týden odznova.
Chtěla jsem se vám pochlubit a ukázat vám také něco jiného, než jen kosmetiku. Něco z mého života, co je nového a čem třeba ještě nevíte a nesdělila vám to tady na blogu.
Možná to někdo ví, možná ne.
Mám Štěňátko. Je to německý ovčák a jsou mu 3 měsíce. Je to takový miláček, ikdyž umí někdy pěkně zlobit:-)
Jmenuje se Lee a od té doby, co ho máme, už dooost povyrostl. Nyní má už 16 kg, ale proč by neměl, je to pořádný pes:-)
Další novinka je, že přítel má teď zrcadlovku a rozhodli jsme se, že nafotíme nějaké spešl fotky právě s Leem.
Bylo krásné podzimní sluneční odpoledne, tak jsme toho hned využili. Focení bylo hrozně složité, jelikož pořád utíkal a skákal, hrál si s ostatními psy a prostě štěně no:-)

TAG - tohle nebo tamto?

27. září 2016 v 9:00 | Michaela Cheetah
Krásné pondělí, dnes jsem si pro vás připravila tag, jelikož nechodím teď do školy a mám měsíční praxi, tak mám takovou lepší náladu a přemýšlela, co za článek mám pro vás napsat, ale opět mě napadl takový neobvyklý.
Ale třeba se o mě dozvíte něco víc. Otázky jsem si našla a odpověděla na ně. :-)

50 náhodných faktů o mně

28. srpna 2016 v 15:27 | Michaela Cheetah

Ahoj holky, přeju vám krásnou neděli a dneska jsem si připravila takový neobvyklý článek.
Řekla jsem si, že by nebylo vůbec špatný o sobě napsat některé fakty, abyste vůbec věděly, kdo jsem, co jsem, abyste věděly kdo píše ty články a abyste mě prostě mohly poznat trochu více.
Tohle mi přijde naprosto skvělý a vy si o mě můžete udělat nějaký obrázek. Buď špatný, nebo dobrý. :-)
Mám teda připravených 50 faktů a doufám, že budete mít některé společné :-)

Random photos #2

9. srpna 2016 v 18:41 | Michaela Cheetah


Ahoj krásky, jak jsem už psala v předchozím článku, začnu občas přidávat random fotky, které se mi nakupí v mém mobilu. Takové menší střípky z mého osobního života prostřednictvím fotek. :-)

Random photos #1

7. srpna 2016 v 21:39 | Michaela Cheetah


Ahoj holky! Doufám, že máte pěknou neděli!
Dnes tu pro vás mám něco neobvyklého a doufám, že vám to nebude nějak vadit.
Když si prohlížím blogy ostatních blogerek, tak dost často narážím na články typu "random photos" a moc mě tyhle články zaujaly.
Hrozně mě baví, nakouknout do života ostatních, jak žijí a můžu je tak poznat více.
Proto to také zkusím a přidávám random photos číslo 1.

Zpátky na blond?

18. června 2016 v 23:11 | Michaela Cheetah
Ahoj holky, chtěla bych od vás poradit... Rozmýšlím se totiž, jestli mám jít zpět na blond - teda blond melíry.
Před třemi roky jsem si totiž dávala melír poprvé a chytil mi úplně do žluta, pak to sluníčko vyšisovalo, ale po několika aplikování se mi vytvořila celkem pěkná barva a pěkné světlé melíry.
Když jsem si melír každý měsíc doplňovala, měla jsem vlasy čím dál víc zničené a vysušené. Vypadávaly mi a cuchaly se.
Bohužel, teď bych se o ně starala mnohem lépe. Nepoužívala jsem moc kondicionéry a tak jsem je měla hrozně nezdravé.

Byla jsem nešťastná z toho, jak mi vlasy vypadávaly při rozčesávání, představila jsem si, že mi snad vypadají všechny vlasy a že budu plešatá. Už jsem to dál nechtěla. Obarvila jsem si vlasy na hnědo a po několika měsících se mi barva vymyla a zůstala mi má přírodní barva. Tedy pár pramínků mám světlých, protože pořád pod barvou je blond melír. Vlasy se mi alespoň trochu daly do pořádku.

Pořád jsem koukala na staré fotky, kde jsem měla melíry. A uvědomila jsem si, že ve světlých vlasech jsem se prostě cítila lépe. A tak se rozhoduji.. mám jít opět do blond melírů?
- samozřejmě že na vlasy jsem si už koupila kondicionéry i vyživující masky na suché a poškozené vlasy a dokonce i šampon silver proti žlutým tónům.

Happy easter

26. března 2016 v 16:59 | Michaela Cheetah
Přeji pěknou sobotu!
Dnes pro vás mám fotky z dnešního dne, kdy jsem pekla muffiny a zdobila spolu s mými malými sourozenci velikonoční vajíčka a menší výzdobu. Jsem ráda, že se alespoň trochu odreaguji od školy a věnuji se i rodině. ♥
Muffiny se moc povedly a posílám vám sem pár fotek, abych vám udělala chutě. :D
Do pondělí už žádný článek asi nevydám, tak vám chci popřát krásné Velikonoce, ikdyž já Velikonoce moc v oblibě nemám.
A jak to máte s Velikonocemi vy? Máte je rádi? :)
/a nakonec jsme si s maminkou udělaly jarní salát plný energie a vitamínů :) /
 
 

Reklama